ТЕЛЕФОНУЙТЕ ДО НАС: +38 (044) 384-30-63

Email: kommerc@lybidlift.com

banner1.png
banner3.png
banner2.png
banner4.png

Про нас

ТОВ «Либідьліфт» за своєю організаційно-правовою формою є товариством з обмеженою відповідальністю. Утворене у 2006 році і зареєстровано Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією, свідоцтво № А00 060859 від 20.07.2006 р. І діє відповідно до чинного законодавства України, Цивільного Кодексу та Господарського Кодексу України, Законів «Про господарські Товариства» та інших законодавчих актів України, а також власного Статуту і Установчого договору, які визначають порядок створення, діяльності, організації, реорганізації і ліквідації товариства. ТОВ «Либідьліфт» є приватним підприємством, засновниками та учасниками товариства виступають фізичні особи.

Головною ціллю створення товариства є здійснення господарської діяльності, націленої на одержання прибутку (доходу) від здійснення будь-якої діяльності (виробничої, науково-дослідницької, комерційної, торгівельної, тощо), що не суперечить чинному законодавству на принципах вільного вибору таких видів діяльності.

Предметом діяльності, відповідно Статуту та внутрішніх розпорядчих документів, є виконання монтажних, ремонтних робіт та технічне обслуговування ліфтів та підйомників. Мета діяльності - одержання прибутку у валюті України. Серед основних видів діяльності підприємства – є здійснення монтажу, ремонту, заміни, модернізації, пусконалагодження та обслуговування ліфтів та ліфтового обладнання. Вище перелічені роботи здійснюються на підставі спеціальних дозволів Держгірпромнагляду та Ліцензії.

Товариство пропонує своїм замовникам повний спектр послуг: від консультацій, щодо вибору ліфта, до повної його здачі органам Держгірпромнагляду.

Діяльність підприємства у 2006 році розпочалась з надання послуг монтажу ліфтового обладнання, адже в роки перед економічною кризою, будівництво житлових будинків, набрало свого розвитку. В часи економічної кризи, товариство було змушене шукати іншу діяльність для виживання, і не прогадало, коли вибір пав на обслуговування ліфтів у житлових будинках. На даний час підприємство здійснює обслуговування більше 250 ліфтів у м. Києві та Київській області.